Wkładki

Cały poniższy asortyment jest produkcji polskiej. Po kliknięciu na zdjecie pojawi się szczegółowy opis prodktu oraz dostęp do dużych, szczegółowych zdjęć naszych wyrobów.

 • Wkladki_1024_005.jpg

  Antypotne

  Zapewniają skuteczną ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Miękka lateksowa gąbka. Zawiera czysty aktywny węgiel. Długotrwałe skuteczne działanie.

 • Wkladki_1024_new_017.JPG

  Antypotne o zapachu mięty - NOWOŚĆ

  Perforowana wkładka wykonana z przewciwpotnej pianki lateksowej i tkaniny bawełnianej. Dzięki temu stopy nie pocą sie, wkładka daje poczucie świeżości. Podczas chodzenia uwalnia sie przyjemny zapach mięty. Wkładka specjalnie przygotowana dla osób dbających o higienę stóp.

 • Wkladki_1024_006.jpg

  Baranek z filcem

  Ciepłe, miękkie wkładki, chronią stopy przed zimnem, zapewniają komfort chodzenia. Dostępne w rozmiarach 36-46

 • Wkladki_1024_008.jpg

  Baranek z folią termiczną (srebrny)

  Zpewniaja stopom ciepło, chronią przed wilgocią, zapewniają komfort chodzenia. Dostępne w rozmiarach 36-46

 • Wkladki_1024_new_028.JPG

  Baranek z folią termiczną (złoty) - NOWOŚĆ

  Zpewniaja stopom ciepło, chronią przed wilgocią, zapewniają komfort chodzenia. Dostępne w rozmiarach 36-46

 • Wkladki_1024_002.jpg

  Filcowa cienka

  Zapobiegają odparzeniom stóp. Pochłaniają wilgoć,łagodzą nacisk stopy na podłoże. Nadają się do obuwia każdego typu. Dostęone rozmiary 35-47.

 • Wkladki_1024_001.jpg

  Filcowa gruba

  Wkładki filcowe łagodzą nacisk stopy na podłoże, pochłaniają wilgoć. Zapobiegają odparzeniom oraz ociepląją obuwie. Dostępne w rozmiarach  35-47.

 • Wkladki_1024_new_011.JPG

  Folia termiczna z wełną prasowaną - NOWOŚĆ

  Trójwarstwowa wkładka do obuwia. Składa się kolejno z:

  Naturalnej wełny prasowanej - chroni stopy przez odparzeniami i bakteriami

  Pianki - zwiększa elastyczność i poprawia dopasowanie stopy do wkładki

  Foli aluminiowej - posiada właściwości termoizolacyjne, zatrzymuje ciepło wewnątrz buta i nie pozwala na przeniknięcie zimnego powietrza od strony podeszwy.

 • Wkladki_1024_004.jpg

  Folia terminczna z filcem

  Wkładki termoizolacyjne-wykonane z folii aluminiowej i filcu. Folia izoluje przed chłodem, filc zapobiega poceniu się,amortyzuje, podnosi komfort  użytkowania. Dostępne rozmiary 36-46.

 • Wkladki_1024_009.jpg

  Skórzane samoprzylepne

  Skórzana podeszwa znakomicie sprawdza się przy wrażliwych stopach. Przeciwdziała odparzeniom, poprawia wygodę użytkowania. Produkt ekologiczny. Dostępne rozmiary 36-46.

 • Wkladki_1024_011.jpg

  Skórzane z korkiem

  W pełni naturalne wkładki wykonane z prawdziwej skóry i naturalnego drewna korkowego. Doskonale chronią i zastępują uszkodzoną wyściółkę buta.Korek znakomicie izoluje i amortyzuje. Ponadto korek usztywnia wkładkę co zabezpiecza przed jej przesuwaniem i rolowaniem. Korek jest trwały a zarazem bardzo elastyczny, dodatkowo jest przewiewny i ma właściwości antystatyczne. Wkładka poprawia wygodę, ociepla podeszwę obuwia i nie gromadzi wilgoci będącej źródłem przykrych zapachów.

 • Wkladki_1024_013.jpg

  Skórzane z lateksem

  Wieszchnia warstwa jest wykonana z naturalnej skóry. Dolną warstwę wykonano z gąbki lateksowej. Dolna warstwa oprócz lateksu zawiera czysty aktywny węgiel. Zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Lateks zabezpiecza przed przemieszczaniem się wkładki w bucie. Przeznaczona takżę dla stóp wrażliwych, przeciwdziała odparzeniom. Dopasowuje sie do stopy i poprawia komfort. Przeznaczone na każdą porę roku.